Kontakta oss

Vi har samarbetspartner i flera europeiska länder. För kontakt eller förfrågningar se nedan kontaktuppgifter.

Huvudkontor och produktion

Riflex Film AB

Besöksadress: Ekenäsvägen 4
SE-372 73 Ronneby, Sweden
P.O. Box 521
SE-372 25 Ronneby, Sweden
Telefon + 46 457 748 00

Karta och vägbeskrivning

Order & Förfrågningar

Vill du kontakta oss?

Nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Kontakter

Sälj & Marknad

Tommy Dahlberg

Försäljningschef
+46 708 62 21 81tommy.dahlberg@riflexfilm.com

Helena Holmberg

Key Account Manager
+46 768 99 71 60helena.holmberg@riflexfilm.com

Patrik Fagberg

Logistik & Planering
+46 705 61 46 05patrik.fagberg@riflexfilm.com

Sälj Kontor

Frankrike

Christophe Lamboley

CLAC France

20 avenue Marcel Cachin

FR-69200 Vénissieux

+33 6 81 17 13 68christophe.lamboley@riflexfilm.com
Spanien / Portugal

Antonio Aura Terol

C/Roger de Lauria 2

ES-03801 Alcoy (Alicante)

+34 6 29 02 27 77anaterol@riflexfilm.com
United Kingdom / United States

Matt Jobbins

46 Crook Log Bexleyheath

Kent DA6 8BS

+44 7 98 44 68 382mj@riflexfilm.com
Tyskland/ Österrike / Schweiz

Markus Klar

Klar Folien GmbH

Ebernhahner Strasse 67

D-56428 Dernbach

+49 1 71 21 10 300m.klar@klar-folien.de
Polen / Tjeckien

Michal Jaworski

ul. Mozaikowa 131 A

04-888 Warszawa

+48 6 60 66 48 68michal.jaworski@riflexfilm.com

Utveckling & Kvalitet

Peter Söderberg

Produkt & materialutveckling
+46 707 35 32 64peter.soderberg@riflexfilm.com

Annie Eriksson

Utveckling & kvalitetssäkring
+46 701 49 11 90annie.eriksson@riflexfilm.com

Anders Widing

Utveckling & kvalitetssäkring
+46 706 82 81 02 anders.widing@riflexfilm.com

Produktion & Teknik

Stefan Allfjord

Produktionsteknik & Planering,
+46 709 30 65 14stefan.allfjord@riflexfilm.com

Roger Karlsson

Produktionsledare
+46 708 83 14 26roger.karlsson@riflexfilm.com

Personal & Ekonomi

Gods & Leveransmottagning